Cassidoshoes, 2018 yılında Toptan ve Perakende olmak üzere bir ayakkabı markası olarak yolculuğuna başladı. İlk mağazasını Merter Güngörende açtı ve yolculuğuna 2. Mağazasını Merter'in en güzide caddesinde açarak devam etti. O zamandan bugüne büyük bir başarı hikayesi yazmaya devam ediyor.

2019 yılı itibari ile de E-Ticaret yaparak müşterilerine online satış imkanı sunmaktadır. Binlerce ürün çeşidi ile müşterilerine daha geniş seçenekler sunmaktadır. 
Cassidoshoes, her sezonun trendlerini yakından takip edip modern ve güncel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi hedefleyerek müşterilerine kendilerini özel ve özgün hissettirmeyi amaçlamaktadır.

Hem Kadın hem Erkek koleksiyonunu defilelerde ve fuarlarda tanıtarak lüks ve şıklığı bir arada gösterdi.

Her zaman yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşımla Cassidoshoes sadece özel tasarımlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyor. Kaliteden ödün vermeden modern şıklığı ve özgünlüğü bir araya getiren Cassidoshoes, keyifli yolculuğuna devam ediyor.


      
15 yıllık sektör tecrübesi ve 2018 yılından beri İstanbul'da 2 mağazamız ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda online Satışımız mevcuttur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR